Koncepcja

zamieniania przeciwności w okazje

Pozwól mi wytłumaczyć jak tego dokonać. Przedstawię to jasno i konkretnie. Nauczysz się dotrzeć do własnego ukrytego potencjału za pomocą prostych, ale bardzo efektywnych technik, z których skorzystać może każdy. Koncentrujemy się na rozwiązaniach, a nie na problemach.

Nazywamy te techniki „metodami”.

Ludzie mają niewykorzystane zasoby sił

które pozwalają im poradzić sobie z przeciwnościami

Nie postrzegamy problemu jako czegoś, co utrudnia życie człowieka, ale jako sposobność, by wkroczył on w wewnętrzny świat swych niewykorzystanych możliwości. 

 

Siły wyższe to coś więcej niż energia, która ma dobry wpływ na społeczeństwo

Jest to coś, bez czego nie moglibyśmy przeżyć. Nie musisz mi wierzyć na słowo. Podpowiem ci, jak sam możesz się o tym przekonać.

Dobrostan naszego społeczeństwa zależy od wysiłków każdej należącej do niego jednostki. Za każdym razem, gdy ktoś czuje więź z siłami wyższymi, dobroczynne skutki jego wiary dotyczą nas wszystkich, a więc na tych, którzy wiedzą, jak korzystać z metod, spoczywa szczególna odpowiedzialność. Są pionierami budującym i nową, pełną energii społeczność. Cztery siły wyższe, które można przywołać dzięki metodom , to podstawowe i konieczne atrybuty satysfakcjonującego życia. Forma, jaką przybierają przeciwności, którym stawiasz czoło, jest mniej istotna od tego, czy korzystasz z metod.

Istnieją cztery fundamentalne problemy, które nie pozwalają ludziom żyć tak, jak by tego pragnęli. To, ile szczęścia i satysfakcji osiągniesz w życiu, będzie zależało od tego, jak dalece uda ci się uwolnić od tych fundamentalnych problemów. Ten kurs przedstawia metody, dzięki którym efektywnie poradzisz sobie z tym wyzwaniem. Wyjaśnimy sobie też, w jaki sposób pozwalają one nawiązać kontakt z siłami wyższymi i jak siły te rozwiążą twój problem. Podsunę Ci rozwiązania, które okażą się pomocne i zainspirują Cię do większej aktywności. Staniesz się entuzjastycznym uczestnikiem własnej terapii. Jedyny warunek, który rozwiązania mają spełniać, to kryterium skuteczności.

Gdyby sposób na odmienienie twojego życia polegał tylko na „korekcie nastawienia” , nie potrzebowałbyś tego szkolenia. Prawdziwa przemiana wymaga zmiany zachowania, a nie tylko podejścia. Chodzi o to, że metoda – w odróżnieniu od modyfikowania postawy – wymaga od ciebie, abyś coś zrobił. Konieczny jest wysiłek, który będziesz podejmował wielokrotnie – za każdym razem, gdy dopadnie cię frustracja. Zmiana nastawienia niewiele wnosi, jeżeli nie idzie za nią zmiana zachowania. A najpewniejszym sposobem, by jej dokonać, jest stosowanie metody. 

 

Nastawienie to myśli, które kłębią się w twojej głowie - nawet jeśli je odmienisz, wciąż jesteś ograniczany przez swój proces myślowy

Metody pozwalają ci wyjść poza to, co dzieje się w twojej głowie, ponieważ budują więź ze światem bardziej rozległym niż ten, którym jesteś ty sam, światem nieograniczonych możliwości. Nie ma znaczenia, czy nazywasz to  świadomością, czy światem duchowym. Najprościej jest określić go jako „wyższy świat” , a siły, które w nim działają, jako „siły wyższe” . Same metody uwalniają działanie wyższych sil. Każda istota ludzka – również ty – doświadczyła ich obecności. Mają ukrytą, niespodziewaną moc, pozwalającą dokonywać rzeczy, które zazwyczaj wydają nam się niemożliwe. Ale większość z nas doświadcza ich tylko w sytuacjach awaryjnych. Działamy wtedy z niezwykłą odwagą i pomysłowością. Gdy jednak mija sytuacja, znika też niezwykła siła i zapominamy, że kiedykolwiek ją posiadaliśmy. Korzystając z metod, można ją wygenerować w dowolnej chwili.

Otrzymujesz dożywotni dostęp do platformy z modułami w cenie … pln (przedsprzedaż 8 tygodni, po tym terminie cena … pln) dodatkowo organizujemy
gupowe spotkania off (Warszawa) i online wspierające nasz
ą ewolucje w cenie …pln.