Twoja perspektywa jest zawsze

ograniczona przez to, ile wiesz

Poznając anatomię energii, rozpoznasz wzorce kierujące życiem i głębokie więzy łączące ciało, umysł i duszę.

Kurs “Rozwój osobisty dla inteligentnych ludzi”.

Głównym tematem jest temat samej świadomości, która jest oczywiście
fundamentalnym składnikiem naszej ludzkiej egzystencji.

Co to ma wspólnego z rozwojem osobistym? Wszystko. Ilekroć doświadczasz poważnego doświadczenia wzrostu, doświadczasz zmiany w swojej świadomości. Porzucasz stare sposoby myślenia i przyjmujesz nowe. Uczysz się używać swojej świadomości na nowe sposoby.

nowe

pojęcie o rzeczywistości

 Twoja świadomość jest klejem, który spaja wszystko razem. To jedyne miejsce, w którym masz moc tworzenia zmian. Będzie to prawie całkowicie proces intelektualny, w którym celem jest pomoc w osiągnięciu wyższego poziomu świadomościBędziemy pracować z Twoimi myślami i przekonaniami. Jeśli przejdziesz przez ten proces możesz doświadczyć zmian w swojej świadomości, które sprawią, że poczujesz się trochę nieugruntowany. To z pewnością było moje doświadczenie. Najlepiej opisałabym to jako uczucie, gdzie nic nie wydaje się już całkiem realne ani solidne. Zwykle trwa od kilku dni do kilku tygodni. Ale w końcu twoje myśli reorganizują się na nowym poziomie i masz nowe pojęcie o rzeczywistości

Dlaczego miałbyś chcieć poszerzyć
swoją świadomość?

Wyższa świadomość daje ci moc tworzenia szczęścia. Prawdziwe szczęście jest wynikiem tego, jak wykorzystujesz swoją świadomość.

Kiedy nauczysz się używać swojej świadomości w określony sposób, szczęście jest naturalną konsekwencją. Nie musisz używać swojej świadomości, aby tworzyć szczęście, ale kiedy nauczysz się, jak to robić, prawdopodobnie będziesz skłonny pozostawić ją włączoną przez cały czas. Nie twierdzę, że mam wszystkie odpowiedzi, jeśli chodzi o świadomość. Odkryłam jednak kilka ważnych rzeczy i myślę, że mogę pokazać ci ścieżkę do osiągnięcia tych wyników dla siebie, jeśli chcesz. Jednym z nich jest szczęście.

Przeszłam zmianę w mojej świadomości, która pozostawiła mnie z tym nieprzerwanym subtelnie intensywnym, wszechobecnym uczuciem szczęścia. Być może lepszym słowem na to byłaby błogość.

To intensywne uczucie jest teraz ze mną przez cały dzień, każdego dnia.

Ten poziom szczęścia jest bezwarunkowy, nie zakorzeniony w okolicznościach, więc nawet gdyby moje okoliczności życiowe radykalnie zmieniły się w taki czy inny sposób, nie wyobrażam sobie, aby to uczucie zostało w ogóle naruszone. W nim rozpuszczam wszelkie trudności. Wciąż widzę, że utrzymuje się nawet w najtrudniejszych okolicznościach.
Wiem też, jak doszłam do tego stanu, a ponieważ zrobiłam to świadomie, a nie przypadkowo, myślę, że mogę ci wyjaśnić, jak się tam dostać, jeśli tak zdecydujesz. Ma to związek ze sposobem, w jaki używasz swojej świadomości, a dokładniej ze sposobem, w jaki postrzegasz rzeczywistość.

Kiedy przyjmujesz pewien pogląd na rzeczywistość i uczysz się używać swojej świadomości w określony sposób, wszechobecne uczucie błogości jest naturalną konsekwencją. To uwalnia cię od myślenia, że musisz osiągnąć cokolwiek, aby być szczęśliwym.
W ten sposób zyskasz zdolność do działania zawsze ze stanu szczęścia, a nie dla niego. Uwolnisz się od tyranii konieczności podejmowania działań, aby poczuć się w określony sposób.
To właśnie ta ścieżka myślenia o świadomości i rzeczywistości oraz próba intelektualnego zrozumienia ich doprowadziła mnie do przekonania, że sposób, w jaki większość ludzi postrzega rzeczywistość, po prostu nie ma sensu. 

Kiedy w końcu odkryłam pogląd na rzeczywistość, który miał dla mnie sens z intelektualnego punktu widzenia, to właśnie ten nowy poziom myślenia naturalnie włączył uczucie błogości.

To fascynujące, że ten stan można osiągnąć poprzez sam intelekt bez konieczności wykonywania skoków ślepej wiary. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie nie ufasz temu, co jest sprzeczne z twoją własną logiką i myśleniem. Pokładam więcej zaufania w moim umyśle niż w ślepej wierze. Idea, że wiara jest antytezą logiki lub substytutem logiki, nigdy mi nie pasowała. Nie sądzę, aby umysł był niezdolny do zrozumienia takich rzeczy jak świadomość. Myślę, że będzie to ekscytująca podróż dla nas wszystkich.

Otrzymujesz dożywotni dostęp do platformy z modułami w cenie 470 pln (przedsprzedaż 8 tygodni, po tym terminie cena 770 pln) dodatkowo organizuję
gupowe spotkania online wspierajace nasza ewolucje w cenie 50pln.